ONS TEAM VAN SPECIALISTEN

Meer dan 50 jaar ervaring

Ons team van specialisten staat voor u klaar. Wij helpen u graag met het vinden van de beste oplossing. Dit kan met behulp van standaardproducten of met maatwerk, toegespitst op uw situatie.

Met meer dan 50 jaar ervaring kennen wij de producten en de toepassingsmogelijkheden. Op deze wijze kunnen wij snel schakelen en leveren. Onze specialisten toetsen hierbij altijd of de oplossing aansluit bij het functionele gebruik. Zo zijn we er zeker van dat we de beste oplossing bieden.

Team foto 2 (1)

Ons Team

Harry Sueters

Directeur

h.sueters@hanwel.com
Tel.: 074-2650020

Linkedin: Harry Sueters

Koen Nijenhuis

Sales Engineer Buitendienst

Afsluiters en fittingen

k.nijenhuis@hanwel.com
Tel.: 06 54968596

Linkedin: Koen Nijenhuis

Ling Kwok

Sales Engineer Binnendienst

Afsluiters en fittingen

l.kwok@hanwel.com
Tel.: 074 – 2650015

Linkedin: Ling Kwok

René Prins

Sales Engineer Buitendienst

Compensatoren

r.prins@hanwel.com
Tel.: 06 82501870

LinkedIn: René Prins

Kim Gerritsen

Sales Engineer Binnendienst

Compensatoren

k.gerritsen@hanwel.com
Tel.: 074 265 00 23

LinkedIn: Kim Gerritsen

Dennis Carty

Sales Engineer Buitendienst

Supports

d.carty@Hanwel.com
Tel.: 06 10397550

LinkedIn Dennis Carty

Bertjan Ten Dam

Sales Engineer Binnendienst

Supports

b.tendam@hanwel.com
Tel.: 074 265 00 12

LinkedIn: Bertjan ten Dam

Mike Toet

Sales Engineer Binnendienst

Supports

m.toet@hanwel.com
Tel.: 074 265 00 11

LinkedIn Mike Toet

Advies nodig over wat in uw situatie van toepassing is? Neem contact met ons op.